Шаблони від студій

Є декілька варіантів як створити сайт. 

Замовити дизайн у професіонального дизайнера, він створить декілька варіантів всіх сторінок, головної і всіх внутрішніх плюс все це в різних варіантах до різних розмірів мобільних пристроїв. По цим макетам я буду вже створювати сам сайт, в повній відповідності до макетів. Цей варіант - найскладніший і найдорожчий, часто самі макети коштують в декілько разів більше ніж створення по ним сайтів, хоча і верстка по макетам сама по собі коштує також дорожче.

Обговорити основні аспекти дизайну зі мною, привести приклади, просто намалювати схематично головну сторінку і цього буде достатньо для початку роботи, потім вже по готовому сайту ми обговорюємо що треба допрацювати і доналаштувати.

Придбати готовий шаблон в одній з багаточисельних студій, і я його налаштую під вас. Ціни дуже різні, нижче я приведу посилання на основні і найпопулярніші студії і ви самі зможете подивитись що вас зацікавить і скільки коштує вибраний шаблон. Скільки буде коштувати допрацювання мною вибраного шаблону під вас - залежить наскільки багато треба вносити змін, це вже цілком індивідуально. Ну і перед придбанням бажано обговорити всі ці моменти зі мною, можливо я пораджу підібрати інше рішення

 

https://www.templatemonster.com/ua/

https://themeforest.net/

https://elements.envato.com/ru

https://www.joomshaper.com/joomla-templates

 

Таож я час від часу буду викладати конкретні шаблони, з описами можливостей, цінами і можливістю придбати відразу на сайті 

Контакти

Телефон: +38 098 592 03 23

Skype: portall.com.ua

Viber: +380985920323

WatsAPP: +380985920323

Telegram: +380985920323

Написати листа

Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите Ваш номер телефона
Пожалуйста, введите Ваш адрес электронной почты Ошибка в адресе почты
Пожалуйста, введите Ваше сообщение

Від мене...

Буду вдячний за всі побажання, запитання і зауваження, як то кажуть "ваша думка дуже важлива для нас" :)

Тому пишіть через форму що зліва, пишіть в месенджери і на сторінках соцмереж, залишайте коменти у блозі чи просто телефонуйте. Ну і звісно - замовляйте сайт!