Як підготуватись для якісного замовлення сайту

Замовити сайт не так складно як може здаватись, але все ж таки витратити трохи часу і зусиль буде необхідно. на що саме: поміркувати що вам потрібно на сайті, яка інформація, які сторінки, які функції. Не завадить погуглити сайти вашої тематики, подивитись як все зроблено у них. При пошуку дизайна не обов'язково шукати шаблони саме вашого напрямку, як це зазвичай  робиться, не важливо якщо ви займаєтесь оптовим продажем а вам сподобався сайт фітнес-клуба, просто показуєте мені сайт і кажете що де повинно бути замінено на ваші блоки, інформацію, що взагалі зайве а що треба додати. Я не копіюю сайти, я просто беру як приклад. Звісно що якщо вам потрібен інтернет-магазин то треба шукати серед інтернет-магазинів. До речі можна компонувати, тобто давати декілька сайтів-прикладів, і вказати з якого сайта що треба взяти і створити на вашому сайті. 

Для більшої зручності рекомендую створити теку наприклад "Сайт", в ній текстовий документ в який ви зможете писати всі побажання, задачі, доступи а також складати в цю теку всю графіку, можна розбити на декілька тек, наприклад вкласти теку для фоток товарів окремо а для новин - окремо. 

Коли у вас вже склалося якесь своє бачення сайту - виходьте на зв'язок телефоном, вайбером, скайпом, чим вам зручно і ми обговоримо всі моменти. В принципі після цього я можу починати створювати сайт, навіть якщо ще не вся інформація готова. 

Ще дуже спростить процес якщо ви зорієнтуєте який бюджет ви плануєте витратити на ваш сайт. Навіть при детальному ТЗ завжди є декілька варіантів рішення, і різниця в сумі може сягати наприклад від 1000 до 30 000 грн. 

Заповнити заявку ви можете на сторінці Замовити

 

Поділитися в соцмережах

Коментарі (0)

Залишити коментарій

Ви коментуєте як Гість.

Контакти

Телефон: +38 098 592 03 23

Skype: portall.com.ua

Viber: +380985920323

WatsAPP: +380985920323

Telegram: +380985920323

Написати листа

Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите Ваш номер телефона
Пожалуйста, введите Ваш адрес электронной почты Ошибка в адресе почты
Пожалуйста, введите Ваше сообщение

Від мене...

Буду вдячний за всі побажання, запитання і зауваження, як то кажуть "ваша думка дуже важлива для нас" :)

Тому пишіть через форму що зліва, пишіть в месенджери і на сторінках соцмереж, залишайте коменти у блозі чи просто телефонуйте. Ну і звісно - замовляйте сайт!