На чому робити сайт

Перед тим як замовити сайт у багатьох виникає питання на чому його робити. З загальних варіантів є 

  • самопис
  • безкоштовна CMS (движок)
  • платна CMS
  • конструктор

Тепер детальніше:

 

самопис це коли програміст чи група приграмістів створюють сайт майже з нуля або використовують створену самостійно систему. Цей варіант може підійти для проектів з нестандартним функціоналом. Недоліки в цьому випадку в першу чергу це те що ви повністю залежите від розробника, в разі розірвання з ним стосунків чи як це нерідко буває - розробник кудись зник - у вас буде серйозна проблема знайти спеціаліста котрий візьметься обслуговувати сайт, доробляти функціонал і таке інше.

Безкоштовна CMS. Тут набагато цікавіше. З основних це: Joomla, Wordpress, Opencart. Остання, Opencart, це спеціалізована платформа для інтернет-магазинів, на перших двох можна створити будь-що, від привітальної сторінки до інтернет-магазину чи навіть соціальної мережі. В мережі є багато рейтингів які ЦМС біль популярні, якісні і таке інше, але на мій погляд кожна з них має право на використання, в залежності від задач, що саме вам потрібно, і тут все дуже індивідуально. А ще буває що замовник вже працював з якоюсь і бажає саме на ній отримати сайт, тут все ясно.  

Платна CMS. Скажу чесно, я не працюю з Бітрікс, Престашоп і таке інше, платність їх якраз і є передумовою що за гроші вам допоможуть з налаштуваннями і доробками.

Конструктор. Також не працюю, але вважаю що головним мінусом є те що ви прив'язуєте сайт до домену який надається розробниками конструкторів, хоча виглядає привабливо, що ви без спеціальних навиків і без оплати послуг розробника самі створите собі сайт

Спеціально написав дуже мало, тема дуже серйозна, багатогранна і вже не перший рік викликає безліч спорів. Я просто пораджу: обговоріть це питання зі мною, я в залежності від задач і функціоналу сайта запропоную оптимальне і найкраще рішення

Поділитися в соцмережах

Коментарі (0)

Залишити коментарій

Ви коментуєте як Гість.

Контакти

Телефон: +38 098 592 03 23

Skype: portall.com.ua

Viber: +380985920323

WatsAPP: +380985920323

Telegram: +380985920323

Написати листа

Пожалуйста, введите Ваше имя
Пожалуйста, введите Ваш номер телефона
Пожалуйста, введите Ваш адрес электронной почты Ошибка в адресе почты
Пожалуйста, введите Ваше сообщение

Від мене...

Буду вдячний за всі побажання, запитання і зауваження, як то кажуть "ваша думка дуже важлива для нас" :)

Тому пишіть через форму що зліва, пишіть в месенджери і на сторінках соцмереж, залишайте коменти у блозі чи просто телефонуйте. Ну і звісно - замовляйте сайт!